ریاست فدراسیون والیبال
مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان
رئيس هيات واليبال استان

 فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون جهانی والیبال
كنفدراسيون واليبال آسيا
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان

کسب رتبه سوم بهترین هیئت ورزشی کشور در ارزیابی سال اخیر

هیئت والیبال استان کرمان در ارزیابی فدراسیون والیبال ، برای نخستین بار رتبه سوم برترین هیئت های ورزشی کشور در ارزیابی سال اخیر را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان کرمان،در سالی که گذشت با وجود پاندمی گسترده کرونا و شیوه نامه های بهداشتی در راستای سلامتی بازیکنان بدون خلل مسابقات داخلی استان و استعدادیابی را برگزار گردید اما این پایان کار نبود چرا که کلاس مربی گری و داوری نیز در سطح استان برگزار شد همچنین باکسب قهرمانی تیم فولاد سیرجان در لیگ برتر و حضور در آسیا، برای اولین بار در تاریخ والیبال استان، کسب نایب قهرمانی در دو بخش اقایان و بانوان توسط تیم مس رفسنجان و دریافت مجوز حضور لیگ برتر ،و حضور ورزشکاران در ترکیب اردو های تیم ملی مردان و زنان، توانست برای نخستین بار به مقام سومی کشوری دست یابد.

"علی اکبر ثابتی پور" رئیس هیئت والیبال کرمان گفت: کسب مقام قهرمانی فولاد سیرجان در لیگ برتر و حضور مس رفسنجان به عنوان نماینده دیگر در لیگ برتر، انگیزه مضاعف به بازیکنان پایه در استان بخشیده است.

وی در ادامه بیان کرد : فولاد سیرجان و مس رفسنجان در حال حاضر حامی ورزش والیبال استان در لیگ برتر بوده و شور و نشاط خاصی به بازیکنان و انگیزه لازم برای آنان را برای پیشرفت ایجاد کرده است که برای استمرار و قدرتمند شدن آن برنامه ریزی و سیاست های کاری مدونی اجرایی خواهیم کرد. هم اکنون نیز با تمام توان و با همکاری شهرستان ها درحال رایزنی جهت حضور یک نماینده از کرمان و شهربابک و جنوب استان در لیگ دسته یک کشور هستیم.

 استعدادیابی نیز دو نوبت با حضور نماینده فدارسیون برای شناسایی برترین های استان در رده سنی جوانان و نوجوانان برگزار شده که منتخب انان به اردو تیم ملی ‌و باشگاها دعوت می شوند. و در حال حاضر نیز بیش پانصد نفر از نوجوان و جوانان در کلاس های طرح تابستانی و استعدادیابی والیبال استان ثبت نام کرده اند و از نیمه دوم خرداد ماه بیش از سی پایگاه طرح های تابستانی و استعدادیابی فعالیت دارد

ایشان در پایان و در خصوص برنامه های هیئت والیبال استان گفت: علارغم گلایه ای که از برخی ها وجود دارد ، مهم ترین برنامه ها استان در کنار توجه به شهرستان ها و استعدادیابی، تعامل و تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش کرمان و شهرستان ها در توسعه والیبال همچنین تاکید و توجه اهم اینجانب به داشتن نماینده ای از شهر کرمان در مسابقات کشور از دیگر که مواردی است در راس امور بوده و برنامه هایی دیگری از قبیل برگزاری کلاس های داوری و مربی گری و جشنواره نونهالان نیز در دستور کار استان قرار دارد.