ریاست فدراسیون والیبال
مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان
رئيس هيات واليبال استان

 فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون جهانی والیبال
كنفدراسيون واليبال آسيا
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان

جون 2017

از سوی فدراسیون والیبال صورت گرفتقرارگیری 2 داور کرمانی در کادر داوری هفته دوم لیگ جهانی والیبال

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مژگان کرمی و علی‌اصغر ثابتی‌پور دو داور ملی کرمانی از سوی فدراسیون والیبال در کادر داوری هفته دوم لیگ جهانی والیبال 2017 قرار گرفتند.

این مسابقات که به میزبانی تهران و با حضور تیم‌های ایران، بلژیک، صربستان و آرژانتین برگزار خواهد شد، 13 داور خانم و 12 داور مرد قضاوت می‌کنند که تنها سه داور بانو از شهرستان‌های ایران انتخاب شده‌اند.

هفته دوم لیگ جهانی روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه 19، 20 و 21 خرداد در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می‌شود و ایران در نخستین دیدار خود روز جمعه ساعت 21 به مصاف بلژیک می‌رود.

رئیس هیئت والیبال کرمان:هزینه استعدادیابی ورزشکاران کرمانی را خرج آب و برق ادارات کردند

رئیس هیئت والیبال استان کرمان گفت: پول استعدادیابی ورزشکاران استان کرمان را به شهرستان‌ها دادند، اما بعضی از مدیران شهرستانی آن را خرج آب و برق کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، علی‌اکبر ثابتی‌پور صبح امروز در شورای ورزش استان اظهار داشت: طرح توسعه ورزش استان کرمان و استعدادیابی ورزشکاران در سال 94 آغاز شد و نمود خوبی در کشور دارد.

وی بیان داشت: 23 شهرستان تابعه استان کرمان در رشته والیبال فعال هستند و طرح استعدادیابی ورزشکاران در این شهرستان‌ها انجام شد و پس از شناسایی استعدادها ارائه آموزش‌های ابتدایی انجام شد.